Gaming Zone

Strefa prawdziwego gracza


#1 2009-01-19 21:35:43

EnTaro

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-19
Posty: 11
Punktów :   

Gears of War

Kolejna gra...nie to nie tak ! Kolejne Dzieło Sztuki ze stajni Epica i Microsoft Gmaes a także naszego rodzimego People Can Fly!!! Już wyjaśniam wersja PC(Której to recenzja dotyczy)została przygotowana przez Twórców Painkillera czyli właśnie People Can Flynotabene oprócz konwersji przygotowali oni równiez "exclusivy" dla pc w postaci 5 nowych rodziałów w ostatnim akcie a także zupełnei nowy(dosć banalny i diabelnie efekciarski)boss-Brumak...
W ostanich słoweach wstępu warto dodać że dzieki naszym programistom ta gra zyskała jeszcze większą(zaraz WIĘKSZĄ???)grywalnośc.Zacznijy moze od wymagań sprżetowych..Jeżeli amcie procesor conajmniej 2 ghz i Geforce 7600 GT to gra będzie chodzić bez zarzutów na maksie(to samo tyczy sie wszystkich gier opartych na Unreal Engine III)I będzie wyglądac cudownie i płynnie chodzic...
Czemu co kiedy kto i dlaczego
Fabułą gry jest dosc ważnym tu elementem wiec warto poświęcić jej osobną linijke tekstu...Zaczyna sie 14 lat po tak zwanym dniu E(Emergence) w którym koszmary spod łóżka mieszkanców planety(tu wstaw nazwe któą zapomnaiłem ^^)czyli Locust(szarańcza) wyroiła się z pod ziemi ze swoich tuneli..żeby powstrzymać główną inwazję mieszkańcy planety postanowili uniecestwić swoj dorobek cywilizacyjny....W tym czasie Marcus Fenix próbowąl uratować swego ojca przed takim losem (WSZYSTKIE miasta bez reszty miały być zniszczone włącznie z każdym miejscem w którym był tunel)ale opuścił wtedy posterunek co oznaczało mniej więcej tyle że wsadzono go do więzienia... Aż do dzisiaj gdy wyciąga go z celi jego przyajciel Dom a to dlatego że ze względu na poneisione przez COG straty wciela się więźniów do armii...Tu zaczyna się rola gracza a ja milknę...

Grafa i elementy dla oka wazne

Kto grał w UTIII może pominąć tą część ponieważ nowego Engin'u tu niema....
Grafika jak juz mówiłem jest oparta na Unreal Engine III co zapewni nam bardzo ładne otoczenia przez całą grę to samo tyczy sie naszych towarzyszy i wrogów a także broni...posoki   

Bronie Towarzysze i Wrogowie czyli kto i jak
Przez całą gre towarzyszą nam 3 osoby na początku jest to Dom później dołaćzają do nas(żeby potem zginąć dosc szybko i boleśnie) Sierżant Kim i szer.Carmine zas potem są to Augustus Cole i Baird pierwszy to dawny msitrz tkz trashballa o drugi to mneij znane indywiduum które ma skłonnosci do biadolenia itp...
Wrogowie
Jak juz wspomniałem walczymy z "locust" czyli szarańczą którzy cóż...łacza w sobie ohydne cechy WSZYSTKICh "WIELKICH BrzYDkich i Okrutnych" wrogów z gier...
Uzbrojenie
KArabin locustów walący seriami,ShotGun,Snajperka,Łuk Torque(koajrzycie wybuchowe harpuny z Devastation?? to cos podobnego),młot świtu(no to musicie dsami zobaczyc ja ani słowa to jest >.< MOCNE!!),Lancer-karabin z...piłą mechaniczną....
Muza
Przyznam sie wam nie przysłuchiwałem sie muzyce gra jest zbyt szybka
Żywotnośc
Gra jest dłuższa niz spodnie Michaela Jordana znaczy dosc długa zeby byłą ok ale zbyt krótka żeby była pełnym strojem ^^dojście do finałowej walki zajeło mi jakieś 8 godzinek
ośc zeby było fajnei ale niedośc żeby nie było niedosytu
Grywalnośc
Noo konwersja przez polskich geniuszy gra zrobiona przez wybitne studio które popełniło UT i zwykęłgo Unreala więc chyba sami sobie odpowiecie ^^


Ocena9/10
+Grafika
+Grywalnosc
+Gra jest świetna....
+Noo wszystko 
-...I szybko sie konczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofankomiks.pun.pl www.lubwis.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl www.1czs2.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl